*********************************
ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ ОТЛИЧЕНИ РОДОЛЮБИВИ БЪЛГАРЧЕТА В VII НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС „АЗ СЪМ БЪЛГАРЧЕ“, СРЕД КОИТО ЧЕТИРИМА СА МОИ УЧЕНИЦИ:
Анелия Стефанова Иванова – Първа награда в категория „Млади писатели“;
Симона Ивелинова Евтимова - Трета награда в категория „Млади писатели“;
Елица Мартинова Мастикова – Втора награда в категория „Информационни технологии“;
Александра Евгениева Генчева – Трета награда в категория „Информационни технологии“
***
РОДОЛЮБИВИ БЪЛГАРЧЕТА,
ПОЗДРАВЯВАМ ВИ ЗА БРИЛЯНТНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ В ПЪРВИ ЕТАП НА КОНКУРСА
"АЗ САМ БЪЛГАРЧЕ". ВРЕМЕ Е ДА ЗАПОЧНЕТЕ ПОДГОТОВКАТА ЗА ВТОРИЯ ЕТАП.
Напомням, че крайният срок за изпращане на творбите е 20.04.2015 г.
ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ ЗА КОНКУРСА
ТУК!
*********************************************
ПОЗДРАВЛЕНИЯ,
ТАЛАНТЛИВИ УЧЕНИЦИ!
НАГРАДЕНИ
ВЪВ ВТОРИ ЕТАП НА КОНКУРСА
„Аз се гордея, че съм ученик в НБУ „Михаил Лъкатник“, защото …“
Раздел „Компютърни магьосници
Присияна Александрова Събева – IV „в“ кл.
I място за презентация
Александра Евгениева Генчева – IV „в“ кл.
III място за презентация
Раздел „Поезия“
Грамота Звание за дарования „Млад поет“ за:
Александра Евгениева Генчева – IV „в“ кл.
Георги Цанков Славчев – IV „в“ кл.
Нора Антонова Цонева – IV „б“ кл.
Раздел „Проза“
Грамота за съчинение с вдъхновение за
Калоян Юлиянов Милушев – IV „б“ кл.
БРАВО!
ВСИЧКИ СЕ ГОРДЕЕМ С ВАС!
**********************************
ПОЗДРАВЛЕНИЯ
ЗА
УЧЕНИЦИТЕ, КОИТО СЕ ВКЛЮЧИХА АКТИВНО В ОРГАНИЗИРАНИТЕ КОНКУРСИ, ПОСВЕТЕНИ НА ПАТРОНА НА УЧИЛИЩЕТО НИ, И УСПЕШНО ПРЕМИНАХА ПЪРВИ ЕТАП!
НАПРАВЛЕНИЕ ЛИТЕРАТУРА
ПРОЗА
I място - Стефани Бисерова Кичукова
Анастасия Евгениевна Лукина
II място - Мариана Велкова Николова
Присияна Алаксандрова Събева
III място - Елица Мартинова Мастикова
ПОЕЗИЯ
I място - Александра Евгениева Генчева
II място - Георги Цанков Славчев
НАПРАВЛЕНИЕ КОМПЮТЪРНИ МАГЬОСНИЦИ
РАЗДЕЛ ПРЕЗЕНТАЦИИ
I място - Георги Станиславов Танев
Присияна Александрова Събева
II място - Александра Евгениева Генчева
III място - Анастасия Евгениевна Лукина
РАЗДЕЛ ВИДЕОФИЛМ
I място - Хусеин Семир Абумелих